Wypożyczalnia

 

ROWERY MTB i E-BIKE : wypożyczamy rowery górskie all mountain i enduro, z pełną amortyzacją. Oferujemy Państwu najlepsze marki, takie jak : Merida, KTM, Boardman, Voodoo. Sprzęt nasz sprawdzi się doskonale na górskiej wycieczce rowerowej, jak również na ścieżkach, trasach enduro zwanych single track.

NARTY : posiadamy ponad 150 par nart zjazdowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wypożyczamy sprzęt w kompletach lub osobno: narty, buty, kijki, kaski, gogle. Oferujemy również sprzęt testowy z bieżącej kolekcji marki ELAN.

SKITOUR : wychodząc naprzeciw potrzebom klientów od kilku sezonów wprowadziliśmy sprzęt skitour. Na stanie wypożyczalni jest ponad 60 kompletów skitour składających się z nart, butów, fok i kijków. Wypożyczamy również lawinowe ABC (sonda, łopata, detektor) i sprzęt wysokogórski: raki, czekany, kaski, czołówki, plecaki ABS, rakiety śnieżne.

SNOWBOARD : wypożyczalnia zaopatrzona jest w ponad 60 kompletów snowboardowych (deski, wiązania, buty) dla dzieci, młodzieży i dorosłych.